دانلود و آموزش نرم افزار اسپات پلیر

اسپات پلیر نرم افزاری قوی به منظور پخش، تماشای دوره آموزشی، به اشتراک گذاری و جلوگیری از کپی و یا باز نشر غیرمجاز محتوی و ویدئو میباشد.

 به کمک این نرم افزار شما توانایی تماشای ویدئوها و دوره های آموزشی حسابدارشید را به دست می‌آورید.


 پس از خرید هر دوره آموزشی یک کد ( لایسنس اختصاصی) برای شما تعیین میگردد.

لایسنس:

اسپات پلیر در سه سیستم عامل قابلیت نصب دارد (ویندوز، مک و اندروید(

 اما شما فقط میتوانید لایسنس پکیج ها را در دو سیستم عامل مختلف استفاده نمایید.

برای مثال شما میتوانید بر روی یک ویندوز و یک اندروید یا یک مک و یک اندروید ویدئوهای آموزشی پکیج را مشاهده نمایید. (به طور مثال بر روی دو ویندوز یا دو اندروید نمیتوانید استفاده کنید

 

حتما لایسنس را در سیستمی فعال کنید که بدانید برای دیدن ویدئوها در دسترس شما قرار دارد.

بعد از فعال سازی لایسنس بر روی دو دستگاه، امکان اجرای آموزش و دسترسی به فایل های آموزشی بر روی دستگاه دیگر، امکان پذیر نخواهد بود.​​​​​​​


واترمارک:

ویدئوهای آموزشی با واتر مارک های مختلف شامل شماره همراه شما (میبایست شماره همراه خود را در سایت تایید کرده باشید) که در جاهای مختلف ویدئو درج شده است و واترک مارک صوتی که در بخش های مختلف ویدئو گفته میشود کد گذاری شده اند. (این واتر مارک ها برای هر لایسنس متفاوت میباشد(

نصب نرم افزار:

اسپات پلیر قابلیت نصب بر روی ویندوز ۷ (آخرین نسخه)، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰، مک و اندروید را دارا میباشد.

 در صورت اشتراک گذاری به صورت غیرقانونی و بازنشر امکان پیگیری حقوقی برای ویدیوها و دوره آموزشی پخش شده برای مجموعه حسابدارشید فراهم می‌باشد.

توضیحاتی درباره برنامه اسپات پلیر و استفاده از آن در دوره های آموزشی:

تمامی دوره های آموزشی با برنامه اسپات پلیر که یک پخش کننده ویدئو هست، اجرا می شوند.

دوره های آموزش تاریخ انقضاء ندارند و همیشه در دسترس شما خواهند بود.

با مشاهده ویدئو ها (در اندروید یا کامپیوتر) برای اولین بار ، ویدئو در دستگاه شما دانلود و ذخیره خواهد شد. مسیر ذخیره سازی در ابتدای درج کد لایسنس در پایین برنامه دیده می شود. ( بهتر است مسیر پیش فرض را تغییر ندهید)

ویدیو های دانلود شده به صورت کد گذاری شده هستند و در گالری گوشی تلفن دیده نخواهند شد. هر شخصی با دریافت کد لایسنس خود می تواند به این ویدئو ها دسترسی داشته باشد.

یک دوره آموزشی به صورت پیش فرض بعد از اولین مشاهده تا 30 روز بدون نیاز به اینترنت قابل مشاهده است.

 بعد از این زمان ، فقط چند لحظه باید به نت متصل شوید تا لایسنس شما چک شود و دوباره می توانید بدون محدودیت دوره را مشاهده کنید. تمامی فایل های آموزشی در دستگاه شما وجود دارند و این بررسی صرفا برای تایید لایسنس هست که به طور خودکارو بدون هیچ دخالتی از جانب کاربر یا سایت صورت میگرد و برای حفظ امنیت کد خریداری شده توسط شما است تا در صورت فاش شدن کد و استفاده از آن، دوباره بتوانید کد خود را بازیابی کنید.

فایل های آموزشی دارای حجم هستند . بنابراین حتما فضای کافی برای ذخیره فایل ها داشته باشید.

قوانین استفاده از لایسنس ها:

در مورد استفاده از هر لایسنس (کداختصاصی مشاهده دوره) چنانچه به هر دلیلی  درخواست  ایجاد لایسنس جدید داشته باشید فقط در صورتی با پرداخت هزینه اشتراک لایسنس ایجاد میشود که کمتر از ۱۰٪ حجم دوره توسط کاربر استفاده شده باشد(بررسی این  موضوع توسط پشتیبان  سایت حسابدارشید تایید میشود) و در غیر اینصورت به هر دلیلی امکان ایجاد لایسنس جدید در دستگاه یا گوشی موبایل دیگری امکان پذیر نیست و کارآموز باید مجددا دوره را از سایت خریداری کند.

دانلود نرم افزار اسپات پلیر

لینک‌های دانلود نرم افزار اسپات پلیر برای سیستم عامل ویندوز در کامپیوتر و لپ تاپ و نسخه اندروید برای گوشی‌های تلفن همراه برای شما عزیزان و همراهان گرامی در پایین صفحه درج گردیده است. لطفا توجه داشته باشید که در صورت فراموشی کد و لایسنس شما میتوانید کد و لایسنس خودتان را در منوی حساب کاربری بخش سفارش‌ها با مرور سفارشات تکمیل شده به سادگی پیدا نمایید

توجه :برای دانلود برنامه اسپات پلیر ابتدا فیلتر شکن خود را خاموش کنید.

  1. جهت دانلود برنامه اسپات پلیر برای ویندوز اینجا کلیک کنید.

  2. جهت دانلود برنامه اسپات پلیر برای اندروید اینجا کلیک کنید.

  3. جهت دانلود برنامه اسپات پلیر برای مک  اینجا کلیک کنید.

نحوه دریافت کد لایسنس دوره:

به سایت حسابدارشید  برگردید. وارد حساب کاربری خود شوید. روی بخش «حساب کاربری من/سفارش‌ها» کلیک کنید.

 

 

دسترسی به دوره های دارای لایسنس با آیفون

 

دسترسی به دوره های دارای لایسنس از طریق سیستم عامل ویندوز