بوت کمپ چیست؟

بوت کمپ ها دوره های فشرده ای هستند که شما را برای ورود به بازارکار آماده میکنند. دوره هایی جدی و پر از چالش های متفاوت برای اینکه بتوانید توانایی خود را در حوزه کاریتان بالا ببرید.

تفاوت بوت کمپ با دوره چیه؟

 

بوت کمپ حسابدارشیدبا دوره هاتفاوت دارد. بوت کمپ‌های حسابدارشید ،بر اساس چند هدف برگزارشده:

 • اول آموزش مهارت عملی توسط اساتید مطرح این حوزه
 • دوم بدون پیش نیاز اولیه و یا تحصیل دانشگاهی
 • سوم فقط استخدام

در این بوت کمپ همه تلاشمونو کردیم  هر سرفصل صفر تاصد در یک کارگاه مجزا تدریس شود تا دانشجو در یک زمان مشخص بدون وقفه بتواند روی یک موشوع خاص تمرکز و تمرین و با چالش های مطرح شده تسلط پیدا کند.

در این بوتکمپ با تجربه چندین دوره برگزار شده تصمیم گرفتیم همه ابزارها و کارگاه هایی که نیاز هست را آماده کنیم که میتوان به آموزش تخصصی حقوق و دستمزد و مالیات و نرم افزار مطرح سپیدار  و همچنین صدور گواهینامه در پایان دورده اشاره کرد.

برای شرکت در این نیازی به هیچ پیش زمینه ای نداری، اگه خودت رو باور داشته باشی، با راهنمایی مربی‌های خودت شروع می‌کنی و از این به بعد، انگیزه‌ای که داری تو رو پیش می‌بره

از اونجایی که از مسیر آموزش تا استخدام همراهتون هستیم در این بوت کمپ تلاش کردیم کارگاهی با این موضوع آماده  کنیم که دیگر نگرانی بابت تهیه رزومه  نداشته باشید و یک مصاحبه موفق رو رقم بزنید.

مزایای این بوت‌کمپ

نگاهی به بوت کمپ
.

بوت کمپ حسابدارشید

مدرس دوره : فرشته کیااحمدی،مدرس و بنیانگذار حسابدارشید
ساعت دوره: ۴۰ ساعت
۱۰هفته– جلسات هفتگی آپلود میشود
روزهای برگزاری :پنج شنبه ها و جمعه ها هر هفته
مخاطبان : دانشجویان،فارغ التحصیلان،مدیران ،کارفرمایان،علاقمندان
نحوه دسترسی: آموزشها در پنل کاربری قرار میگیرد

دستاوردهای بوت کمپ برای شما

تسلط کامل به حسابداری از افتتاح تا بستن حسابها در شرکت ها

تسلط کامل به قوانین کار و تنظیم لیست حقوق دستمزد

تسلط کامل به تکالیف مالیاتی شرکت ها و مودیان حقیقی

مهارت کار با سامانه های بیمه و مالیاتی(اظهارنامه حقوقی و مشاغل)

مهارت کار با نرم افزار حسابداری از استقرار تا بستن حسابها

مهارت نگهداری و تحریر دفاتر قانونی

مهارت تنظیم گزارشات و فرم های مالی در برنامه اکسل

تضمین ورود به مشاغل با درآمد چندین میلیونی

مهارت موفقیت در مصاحبه های شغلی

 •  کسانی که واقعا مصمم به یادگیری هستند .
 • کسانی که ساخت آینده خود علاقه مند هستند
 • کسانی که واقعا میخواهند وارد بازارکار شوند
 • کسانی که می خواهند رشد و پیشرفت کنند
 • کسانی که دنبال یادگیری سریعتر هستند
 • برای کسانی که میخواهند حسابداری را یکبار اصولی به صورت هدفمند یاد بگیرند.

این دوره برای شماست، هر کجا که باشید!

برای شرکت در بوت کمپ حسابدارشید ، کافیست یک کامپیوتر یا گوشی هوشمند داشته باشید

آنچه در این کارگاه ها می آموزیم

کارگاه  جامع حقوق و دستمزد

محاسبه و پرداخت حقوق و مزایای پرسنل با این که میزان زیادی از زمان حسابدار را به خود اختصاص می دهد، جزء مهم ترین محاسبات در واحد مالی هر سازمان می باشد. حقوق و دستمزد از جمله مباحثی می باشد که همیشه مطرح می شود و به منظور جلوگیری از ضایع شدن حقوق کارمندان و کارگران، قوانین ویژه ای برای محاسبه حقوق و دستمزد توسط اداره کار تنظیم شده است،در این  کارگاه مباحث حقوق و دستمزد همراه با مثال های کاربردی به صورت کامل آموزش داده می شود.

 کارگاه تخصصی مالیاتی

حسابداری مالیاتی یکی از زیرشاخه های بسیار مهم علم حسابداری است. در واقع با پیشرفت علم حسابداری و تخصصی شدن خدمات شرکت ها در این زمینه، به حسابداری مالیاتی بیشتر توجه شد.در این کارگاه ابتدا به تشریح قوانین مالیاتی  که شامل ماده های پرکاربرد،قوانین ارزش افزوده و بررسی ماده ۱۶۹ پرداختیم،سپس طی پروژه واقعی به تکمیل اظهارنامه مالیاتی  مشاغل و شرکت ها  و ارزش افزوده و همچنین نحوه ارسال لیست معاملات فصلی پرداختیم.

کارگاه پروژه محور نرم افزار سپیدار

نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های حسابداری و مالی در کشور می باشد. و باتوجه به امکانات قابلیت های این نرم افزار شرکت ها و موسسات مختلف از آن برای سیستم حسابداری خود استفاده میکنند. از طرفی دانشجویان و دانش آموزان و حسابدارانی که قصد ورود به بازارکار حسابداری را دارند باید بعد از اینکه نرم افزار های پرکاربرد و مورد نیاز بازار را شناسایی کرده اند شروع به یادگیری صحیح و اصولی آنها بکنند. در این کارگاه آموزش این نرم افزار  را به صورت کامل ارایه کردیم.

کارگاه آموزش اکسل برای حسابداران

فارغ التحصیلان رشته حسابداری اغلب به صورت حرفه ای به اکسل مسلط نیستند، درحالی که اکسل جزء مهم ترین نرم‌افزارهایی می باشد، که یک حسابدار حرفه ای باید به آن تسلط داشته باشد. نرم افزار اکسل ابزاری قدرتمند و دارای نظم و سرعت بالایی برای عملیات حسابداری می باشد. می توان گفت که اکسل مکملی در توانایی های حرفه ای حسابداران بوده و یادگیری آن برای هر حسابدار ضرورت دارد

کارگاه پلمب ونگهداری دفاتر قانونی

یکی از شایستگی‌ها و تخصص های بسیار مهمه مشاغل حوزه خدمات امور مالی و حسابداری می باشد. همچنین دفترداری به عنوان یک وظیفه تخصصی حسابداری و عنصر مشترک در تمامی موسسات مورد توجه و اهمیت می باشد، شناسایی، ثبت ثبت و نگهداری اسناد و مدارک اولیه رویدادهای مالی، ستون هایی می باشند که سیستم حسابداری بر پایه آن استوار است است.  صاحبان موسسات اقتصادی و کسب و کار ها می خواهند عملیات دفترداری رویدادهای مالی آنها با دقت انجام پذیرد بنابراین دفترداری به عنوان یکی از مشاغل تخصصی مورد توجه واقع شده است. ما در این دوره آموزش دفتر نویسی تمامی توانایی های لازم جهت تصدی شغل دفترداری و دفتر نویسی را آموزش دادیم.

کارگاه پایه حسابداری و مفاهیم اساسی

اولین قدم برای ورود به رشته حسابداری یادگیری صحیح و اصولی مفاهیم اساسی و پایه حسابداری هست و یادگیری این مفاهیم به صورتی که شما بتوانید در حین کار آنها را درک کند نیاز اصلی حسابدار شدن هست. از طرفی تا شما مفاهیم پایه را یاد نگیرید توانایی یادگیری و درک صحیح مفاهیم بالا تر را نخواهید داشت.یه به صورت خلاصه تر میشه گفت برای انجام عملیات حسابداری باید با این مفاهیم اولیه حسابداری به صورت کامل آشنا باشید. تمام آنچه باید یادبگیرید را در این دوره آموزش دادیم و به شما این اطمینان را خواهیم داد که در پایان دوره به صورت کامل با آنها آشنا خواهید شد و آنها را یاد میگیرید.

سوالات متداول

نحوه پشتیبانی بوت کمپ به چه صورت می باشد ؟

پشتیبانی دوره توسط مدرس دوره در روزهای مشخص به روش های زیر انجام پذیر است :

 • واتس
 • تلگرام
 • تماس تلفنی
بوت کمپ مناسب چه کسانی می باشد ؟

اگر به حسابداری علاقه مند هستید و تصمیم گرفتید حسابداری را بعنوان شغلتون انتخاب کنید این دوره مناسب شماست .

آیا بازارکار حسابداری خوب است؟

بله قطعا .کافیست در گوگل “استخدام حسابدار ” را سرچ کنید . متوجه خواهید شد که شرکت ها و سازمان های زیادی خواهان حسابدار هستند .

بوت کمپ چقدر زمان می برد ؟

۱۰ کارگاه ۴ ساعته هفته ای ۲ جلسه به مدت ۱ ماه

چطور به آموزش ها دسترسی پیدا کنیم ؟

کارگاه بصورت ویدئو در روز های مشخص در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت

آیا امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی است ؟

خیر ،دوره هایی که در فروش ویژه هستند امکان اقساطی شدن ندارند.

طراح و مدرس بوت کمپ چه کسی است؟

فرشته کیااحمدی

 • طراح و مدرس دوره بوت کمپ
 • بنیانگذار سایت آموزشی حسابدارشید
معنی بوت کمپ چیست؟

بوت کمپ  دوره ی فشرده ای هست که شما را برای ورود به بازارکار آماده میکند. دوره هایی جدی و پر از چالش های متفاوت برای اینکه بتوانید توانایی خود را در حوزه کاریتان بالا ببرید.

تاریخ کارگاه ها

درخواست مشاوره

تمایل دارید بیشتر بدانید ، کارشناسان ما آماده ارائه اطلاعات بیشتر هستند.

Please wait...

متشکریم . در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد

جشنواره تخفیف عید تا عید | تخفیف 30 تا 80 درصدی |تمام محصولات حسابدارشید مشاهده
+